Действие начинается с мечты.Открой свою мечту с ТМ «Jatone»

Умови конкурсу / Условия конкурса

 1. Організатор Конкурсу
  1. Організатором Конкурсу є ТОВ «Ай Юей» (далі — Організатор), що діє в інтересах та на замовлення Публічного акціонерного товариства «Дім марочних коньяків «Таврія» (далі — Замовник Конкурсу).
 2. Участь у Конкурсі
  1. У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які проживають на її території, досягли віку 18 року та які в період проведення Конкурсу виконали всі вимоги цих Умов (далі — Учасник або Учасники).
  2. Учасниками не визнаються і не мають права брати участь у Конкурсі:
   1) працівники та представники будь-яких підприємств, залучених до проведення Конкурсу;
   2) чоловік або дружина, найближчі родичі (дитина, брат, сестра, батько, мати, дід, баба) осіб, перелічених в пункті 1;
   3) особи, яким на момент проведення Конкурсу не виповнилося 18 років.
  3. Учаснику для участі у рейтинзі, який визначає переможця, необхідно натиснути кнопку "УЧАСТВОВАТЬ" після проходження тесту. Таким чином учасник погоджується з усіма умовами участі і приймає участь у голосуванні за свій колаж.
 3. Тривалість Конкурсу
  1. Конкурс триває з 19.11.2012 року по 16.12.2012 року (далі — період проведення Конкурсу).
 4. Територія проведення Конкурсу
  1. Україна.
 5. Призи до Конкурсу
  1. Переможцям Конкурсу надсилається повідомлення на електронну адресу, вказану при реєстрації Учасника Конкурсу.
  2. Перші три Учасника, що назбирають найбільшу кількість «+» від своїх друзів до колажу Учасника на сторінці jatone.i.ua отримають пляшку коньяку Jatone XO.
  3. За друге місце, наступні п’ять Учасників, що назбирають найбільшу кількість «+» від своїх друзів до колажу Учасника на сторінці jatone.i.ua отримають пляшку коньяку Jatone VSOP.
  4. Наступні десять Учасників, що назбирають найбільшу кількість «+» від своїх друзів до колажу Учасника на сторінці jatone.i.ua отримають пляшку коньяку Jatone VS.
 6. Порядок участі в Конкурсі
  1. Для участі в Конкурсі в період її проведення учасникам необхідно мати обліковий запис на порталі I.UA або створити його за встановленою формою на відповідній сторінці сайту: passport.i.ua/registration/.
  2. Учасники можуть отримати відповіді на додаткові запитання звернувшись до Служби підтримки порталу I.UA.
  3. На початку участі у конкурсі Учасник відповідає на запропоновані системою питання «Відкрий свою мрію з «Jatone».
  4. Відповівши на запропоновані системою питання тесту Учасник отримує підсумковий колаж, де зображення в картці будуть залежати від відповідей учасника.
  5. Для ідентифікації Учасників встановлена форма завантаження власних фотографій Учасників. У разі відмови від цієї можливості фото будуть прикріплюватися автоматично з профілю користувача на порталі I.UA.
  6. Учасники Конкурсу збирають «+» від своїх друзів до колажу Учасника на сторінці jatone.i.ua.
  7. За всіма «+», що отримав Учасник до колажу Учасника на сторінці jatone.i.ua, згенерованими на порталі I.UA, складається рейтинг Учасників. Учасники, що отримали найбільшу кількість «+» під своїм колажем та які зайняли найбільш високе місце у рейтингу отримають призи.
  8. Якщо Учасник, який здобув право на отримання у власність Призу з певних причин, що не залежать від Організатора Конкурсу, взагалі не має можливості одержати Приз, то Учасник не має права на одержання від Організатора Конкурсу будь-якої компенсації.
  9. Організатор не несе відповідальності щодо використання Призу Учасниками після їх одержання.
  10. Організатор має право виключати з подальшої участі у Конкурсі явних шахраїв та «накрутчиків» голосів.
 7. Визначення переможців та власників Призу
  1. Процедура визначення Переможців Конкурсу відповідно п. VI.7 відбудеться 17 грудня 2012 року об 11:00 годині. Результати рейтингу будуть загальнодоступні та публікуються на сторінці конкурсу jatone.i.ua. Переможцям Конкурсу надсилається повідомлення на електронну адресу, вказану при реєстрації Учасників Конкурсу.
  2. За результатами проведення процедури визначення Учасників, які здобули право на отримання Призу, буде складено відповідний протокол для затвердження результату проведення Конкурсу. Ім’я особи, внесене до протоколу, буде розміщене на сайті jatone.i.ua.
  3. Учасника, який відповідно до цих Умов здобуде право на отримання Призу, про результати Конкурсу буде повідомлено електронним листом.
  4. Учасник, який здобуде право на отримання Призу, повинен відповісти на електронний лист про свою перемогу та таким чином до 23 грудня 2012 року передати Організатору:
   а) П. І. Б., місце проживання, вік, контактний номер телефону;
   б) прикріпити до електронного листа копію свого паспорта (першої, другої сторінок і сторінки з реєстрацією місця проживання), копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
   в) якщо Організатор у вказаний термін не зміг зв’язатися з переможцем за електронною адресою, з якої була проведена реєстрація в Конкурсі, то переможець протягом 5 днів з моменту публікації списку переможців на сайті jatone.i.ua повинен самостійно зв'язатися із Організатором через службу підтримки порталу I.UA та надати всю необхідну інформацію.
 8. Умови одержання Призу
  1. Заохочення може бути отримане Учасником лише у разі виконання ним всіх вимог, передбачених цими Умовами.
  2. 8.2. Учасник автоматично втрачає набуте ним право на отримання Призу у таких випадках:
   а) якщо Учасник своєчасно не надасть Організаторові документи, передбачені цими Умовами;
   б) якщо Учасник належить до категорій громадян, вказаних у п. II.2 цих Умов;
   в) якщо Учасник не запитує в Організатора належне йому Заохочення або Організатор не зможе зв'язатися з Учасником усіма можливими для Організатора засобами відповідно до цих Умов до закінчення терміну, зазначеного у п. VIII.1 цих Умов.
  3. У разі настання обставин, передбачених п. VIII.2 цих Умов, Організатор залишає за собою право визначити нового Учасника, який відповідно до цих Умов здобуде право на отримання у власність Заохочення.
  4. Отримання грошової або будь-якої іншої компенсації взамін Заохочення не допускається.
  5. Переможці Конкурсу повинні терміном до 23 грудня 2012 року відповісти на електронний лист та надати всю необхідну інформацію згідно п. VII.4. даних Умов. Призи переможцям Конкурсу відправляються до 28.12.2012 року.
 9. Надання інформації
  1. Для отримання Призу Учаснику необхідно надати Організатору таку особисту інформацію: П.І.Б., ідентифікаційний номер, вік, адресу проживання, контактний телефон. Ці відомості можуть бути змінені Учасником в будь-який час протягом терміну дії Конкурсу шляхом додаткового інформування Організатора.
  2. Організатор гарантує, що, використовуючи отриману інформацію, він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо захисту персональних даних.
  3. Беручи участь в Конкурсі кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором Конкурсу з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не суперечать чинному законодавству України. Таке використання не компенсується Організатором.
 10. Інші умови
  1. Організатор не несе відповідальності за достовірність наданої Учасниками інформації щодо контактів з ними.
  2. Всі Призи не мають грошового еквівалента й обміну та поверненню не підлягають.
  3. Всі Учасники, беручи участь в Конкурсі, погоджуються з цими Умовами та зобов’язуються дотримуватись і виконувати їх.
  4. Усі результати Конкурсу перегляду не підлягають.
  5. Організатор залишає за собою право вносити зміни та доповнення до Умов, про що він зобов’язується інформувати Учасників шляхом розміщення відповідних оголошень на сторінці jatone.i.ua.
  6. Беручи участь в Конкурсі, Учасник автоматично підтверджує, що ознайомлений і згоден з даними Умовами, що він досяг 18 років, проживає на території України та є її громадянином.